Перейти до архіву новин за 2010 рік
Перейти до архіву новин за 2009 рік
Перейти до архіву новин за 2007, 2008 рік

03/03/2011 Підсумки сімейних стартів на базі відпочинку "Озеро Цимлянське"

Лижі без перебільшення можна назвати найулюбленішим видом спорту в тюменських сімей. Це, насамперед, можливість виїхати на природу, насолодитися чистим повітрям в оточенні приємній компанії. З кожним роком кількість сімейних команд, що беруть участь у лижних змаганнях, стає все більше. У минулу суботу 26 лютого на базі відпочинку "Озеро Цимлянське" в рамках традиційної Тижня здоров'я відбулася лижна гонка "Дружна сім'я".

Відкриття заходу розпочалося з вітальної промови. До присутніх звернулася начальник Управління спорту та молодіжної політики Адміністрації міста Тюмені Світлана Іванова. Світлана Володимирівна подякувала всіх присутніх за прихильність до традиції брати участь у спортивних та оздоровчих змаганнях і побажала присутнім у цей день тюменським сім'ям легкої перемоги.

Програма лижної гонки, що стала вже традиційною, включала в себе веселі старти для самих маленьких, лижні забіги для тат і мам. Першими на старт пішли папи. Стартували по п'ять чоловік. Найтриваліший вид лижних гонок - змагання з бігу на 1000 метрів - швидше за всіх подолав молодий батько Агафонов Андрій Георгійович, лідирував з перших секунд і показав хороший результат - 4:31 хв. Його суперником став папа Боровинский Костянтин Альбертович, показав непоганий час, але в підсумку посів друге місце - 5:46 хв. Бронзовим призером виявився Шипачьов Сергій Володимирович - 6:07 хв.

У суперечці за перше місце в лижному забігу на 500 м. серед мам - до фінішу першою прийшла мама Трифонова Оксана Сергіївна - 2:10 хв. Друге місце посіла Ларчикова Людмила Сергіївна - 3:17 хв. Третє місце поділили дві учасниці - мами: Боровинская Олександра Юріївна і Коростильова Лілія Андріївна - 3:19 хв. відповідно. В рамках лижної гонки були проведені й веселі старти для самих юних спортсменів.

В урочистій обстановці начальник УСиМП Світлана Володимирівна Іванова та начальник відділу молодіжної політики УСиМП Зобнинский Андрій Анатолійович вручили всім учасникам лижної гонки "Дружна сім'я" дипломи Управління по спорту та молодіжної політики Адміністрації міста Тюмені. Переможцям ж дісталися спеціальні призи. Святкова атмосфера на змаганнях супроводжувалася виступами творчих колективів Дитячо-юнацького центру "Авангард".

У загальній складності, взяти участь у лижній гонці "Дружна сім'я" зголосилися 33 сім'ї у віці від 21 до 51 року з загальноосвітніх, освітніх установ міста Тюмені і тюменських організації різних форм власності. Організатори змагання - Управління по спорту та молодіжної політики Адміністрації міста Тюмені, МАОУ ДОД Дитячо-юнацький центр "Авангард".

Додаткова інформація за тел: 41-00-45, 8-906-824-55-10.